Placement Record

Share:

GO SPEEDY GO

                Name

Branch

1.      Adil Fazal

ME

2.      Ayush Priyam

ME

3.      Md. Ansari

ME

4.      Gautam Funal Bharti

ME

5.      Amritansh Anand

ME

6.      Mayank

ME

7.      Pankaj kumar

ME

8.      Subham Pandey

ME

9.      Punyanidhi

ME

10.  Sudhanshu Saurav

ME

11.  Subham Verma

ME

12.  Saurabh Pandey

ME

13.  Deepak kumar

EE

14.  Ayush kumar

EE

15.  Bhawna Sinha

EE

16.  Vikas kumar

EE

17.  Navendu Jha

EE

18.  Jai hind kumar

EE

19.  Aashna Raj

ME

PRISM CEMENT

Name

Branch

1.      Manish Verma

CE

2.      Mukund Murari

CE

3.      Abhinav Dayal

CE

4.      Ankit Kumar

CE

5.      Adarsh Siddhant Raj

CE

 

Pie Infocomm

SNNameDiscipline
1.Satyam KeshariEC
2.Karuna KesharEC
3.Priyanka KumariEE
4.Abhishek GoswamiIT
5.Suruchi UpadhyayIT
6.Md. FirdausIT
7.Shalu SinhaIT
8.Amit KumarIT
9.Ujjwal KeshyapME
10.Rohit KumarME
11.Meraj AhmadME
12.Vivek KumarME

Prism Johnson Limited

SNNameDiscipline
1.VenkateshJhaCivil

Alstom Transport India Ltd

SNNameDiscipline
1.Aman Kumar JhaMechanical

Okaya Infocom

Sl. No.

Name

Discipline

1.

Kajal Raj

EE

Alstom Transport India Ltd

Sl. No.

Name

Discipline

1.

Priyam kumari

EE

2.

Nishant kiran

ME

 HCL

Sl. No.

Name

Discipline

1.

Anubhav Shrivastava

ME

 TCS

Sl. No.

Name

Discipline

1.

Himanshu Raj

ECE

2.

Nidhi

ECE

3.

Aparna kumari

IT

4.

Shagufta saheen

IT

5.

Amisha

IT

 IBM India

Sl. No.

Name

Discipline

1.

Apoorva Rathore

IT

2.

Megha Sinha

IT

 Prism Johnson Ltd

Sl. No.

Name

Discipline

1.

Rishav kumar

CE

2.

Mani Shankar

CE

 Wipro

Sl. No.

Name

Discipline

1.

Aditya Ranjan

IT

 Wioska Mouldings Pvt Ltd.

Sl. No.

Name

Discipline

1.

Ashutosh kumar

ME

 Okaya Infocom

Sl. No.

Name

Discipline

1.

Ujjawal kumar

EE

 Grifeo Technology

Sl.No.

Name

Discipline

1

SUGANDHA KUMARI

ECE

2

SHIVANI

ECE

3

PUJA KUMARI

ECE

4

MAMTA KUMARI

ECE

5

VIMLA BHARTI

ECE

6

SHAGUFTA ANJUM

EE

7

ANJALI KUMARI

EE

8

PREETI KUMARI

EE

9

SUMIT KUMAR

EE

10

ANAND RANJAN

EE

11

GUNJAN KUMAR

EE

12

PARMANAND KUMAR

EE

13

SHANTANU KUMAR SINGH

EE

14

KESHAV CHANDRA

EE

15

NISHI ANAND

IT

16

 BEAUTY KUMARI

IT

17

RUBY KUMARI

IT

18

SHWETA KUMARI

IT

19

RAIMA

IT

20

KUMARI JAHANVI

IT

21

RASHMI KUMARI

IT

22

MD KAIFEE

IT

23

AYUSHMAN

IT

24

MD NIZAMUDDIN

IT

25

SANDEEP RAHUL

ME

26

ABHISHEK ANAND

ME

27

KRISHNA KUMAR

ME

PIE Infocomm

Sl. No.

Name

Discipline

1.

Md Shaquib Ullah

IT

2.

Anshuli kumari

IT

3.

Aditya Singh

IT

4.

Kanhaiya kumar

ME

5.

Srishti Sneha

ECE

6.

Vishal kumar

ECE

7.

Rahul kumar Mishra

CE

8.

Pratik Anand

EE

9.

Bajrangi kumar

EE

SS Teleservices

Sl. No.

Name

Discipline

1.

Sanjay kumar

IT

2.

Anurag kumar

IT

3.

Gaurav kumar

IT

4.

Akash Raj

ECE

5.

Naman kumar

EE

6.

Praveen

EE

Chibber Constructions

Sl. No.

Name

Discipline

1.

Md Qamre Alam

CE